Hakkımızda

Güzelbahçeye hoşgeldiniz. Burada tüm işler aşkla yapılmaktadır,sevgiyle sunulmaktadır ve tüm çiçekler bu satırlar gibi özenle seçilmiştir.10 yıllık tecrübemizle resmi olarak 2012’de Lüleburgaz’da faaliyete başladık. Kurucumuz Mehtap Tezbaşaran 7 yıl boyunca bankacılık sektöründe stresli bir işle çalışırken her gün  bir çiçekçi olmanın hayalini kurmuş ve sonrasında bu hayali gerçeğe dönüştürmüştür. Elbette bu hikayeyi en güzel şekli ile kendisinden dinlemeniz mümkündür.  Hayalindeki işi yapan birinin nasıl mükemmel işler çıkaracağını bir düşünün ve sitemizdeki fotoğrafları bunu bilerek incelemeniz güzel olacaktır. Lüleburgaz ve çevresine tüm Türkiye’nin dört bir yanına hızlı teslimat ve güvenli alışveriş ile sevdiğiniz ürünü içtenlik ve samimiyetle ulaştırıyoruz. Bir gün mağazamıza gelebilirseniz nostaljik 45’lik müzikler eşliğinde tasarım çiçek modellerimizi incelerken sohbet edebilirsek çok mutlu oluruz.Yolu sevgiden geçen herkes bir buket çiçeği hak ediyor.Bu güzel siteye sizi sevginin çektiğini biliyoruz ve bunun bilinciyle tüm çiçeklerimizi özenle ve sevgiyle hazırlamaya devam ediyoruz.

Misyonumuz; huzur,içtenlik ve samimiyettir

Vizyonumuz ise misyonumuzun kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamaktırJ

Aşkla yapılan işler sloganımızdır çünkü bir işin mükemmel olması ancak onu sevmekle mümkündür.

Geçmişten bugüne kadar neler yaptığımızı instagram ve facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Eğer birine sevginizi ifade etmek için bu siteye girdiyseniz ,doğru adrestesiniz çünkü sevgiyi en iyi ifade edebilecek çiçekçi işini aşkla yapan çiçekçidirJ

Şimdiye kadar bizden alınan 700 adet tanışma /ilk buluşma çiçeği evlilikle sonuçlanmıştır;çiçeklerimizin uğur getirdiği bilinmektedir..

Ruhunuzda çiçekler açtıran günler yaşamanızı dileriz.

SEVGİLERİMİZLE…